FW: ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ (ΙΣΩΣ) ΔΥΣΚΟΛΕΥΘΕΙ...

Posted on: Sunday, November 11, 2012 9:34 PM
Author: noreply@blogger.com (fimotro)
Subject: ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ (ΙΣΩΣ) ΔΥΣΚΟΛΕΥΘΕΙ...

ΤΕΣΣΑΡΑ ΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΗΣ ΑΕΚ
ΔΕΝ ΔΟΘΗΚΕ ΚΑΘΑΡΟ ΠΕΝΑΛΤΙ ΥΠΕΡ ΤΗΣ ΑΕΚ ΣΤΟ 0-1
Καθάρισε και την ΑΕΚ εκτός έδρας ο Ολυμπιακός και με δεχομένο ότι με τον φετινό Παναθηναϊκό του Αλαφούζου θα κάνει πάρτι, εντός και εκτός έδρας (όπως κάνει κάθε χρόνο) η μόνη περίπτωση μετα σημερινά δεδομένα για να κάνει ήττα στο...
πρωτάθλημα είναι στην Τούμπα εάν και εφόσον ο ΠΑΟΚ πιάσει το... 120% των δυνατοτήτων του. Καθαρή νίκη του Ολυμπιακού μέσα στο ΟΑΚΑ, παρά την φιλότιμη προσπάθεια της ΑΕΚ στο πρώτο ημίχρονο που δίκαια διαμαρτύρεται για χέρι του Χολέμπας που δεν δόθηκε πέναλτι. Μετά το γκολ του Ολυμπιακού από πέναλτι του Αμπντούν από το 23ο λεπτό που άφησε την ΑΕΚ με δέκα παίκτες, ο "Δικέφαλος" δεν υπηρχε στο παιχνίδι. Η αποβολή του Γιάγκου κατέρρευσε την κίτρινη προσπάθεια για κάτι καλό. Για την ιστορία το 0-4 με πέναλτι του Αμπντούν με γκολάρα του Μήτρογλου, με σουτ του Φουστέρ και με αντεπίθεση και σουτ του Μήτρογλου...